Меню
агазин спортивной одежды

Інтернет-магазин спортивного одягу для фітнесу

Щоб вибрати одяг для фітнесу, потрібно дещо про неї знати. Ми розповімо, як правильно підібрати одяг, займатися в якій буде дійсно зручно.

Визначтеся, який комплект вам потрібен. Це залежить від того, де ви і з якою інтенсивністю ви будете займатися.
Якщо ви часто тренуєтеся на вулиці, ваш вибір - толстовки, олімпійки і легінси, довгі або ⅞. Для домашніх занять підійдуть короткі шорти, футболки та майки.
Для більш інтенсивних тренувань вибирайте коротку або обтягуючий тягнеться одяг.
Не забудьте про топ! Для жінок спортивний топ дуже важливий, тому що звичайний бюстгальтер буде приносити вам дискомфорт.
Матеріал спортивного одягу вибирайте в залежності від інтенсивності занять. Попри загальне переконання, бавовна для спорту не підходить. Він вбирає вологу і довго сохне. Тому в бавовняних речах можна займатися тільки не інтенсивним фітнесом.
Синтетика навпаки підходить для активних занять, тому що швидко сохне і вологу в собі не затримує.
Одяг для фітнесу повинна бути одягом для фітнесу. Інші спортивні речі, в принципі, теж можуть підійти, але враховуйте, що дизайн, розташування швів, матеріали таких речей розроблені спеціально для цього виду спорту. А це означає, що вони будуть допомагати вам під час тренування.
Для жіночої фітнес-одягу характерні яскраві кольори. Тому, коли будете підбирати форму, тримайте в умі зовнішній вигляд всіх частин комплекту. Інакше є великий ризик, що речі, поодинці виглядають відмінно, разом перетворять вас в світлофор.

Спортивний одяг для чоловіків

Спортивний одяг для чоловіків

Інтернет-магазин спортивного одягу «Фітзона» пропонує чоловічий спортивний одяг. Тут ви можете купити повну екіпіровку - від головного убору, до взуття. Ми поставляємо вироби світових брендів.
Детальніше

Спортивний одяг для жінок

Інтернет-магазин спортивного одягу «Фітзона» пропонує жіночий спортивний одяг. Тут ви можете купити повну екіпіровку - від головного убору, до взуття. Ми поставляємо вироби світових брендів
Детальніше
Спортивний одяг для жінок
X