Меню

Бренди спортивного одягу

Fitzona logo
Nebbia
Hipkini
Labellamafia
Ryderwear
Myangel
Babalu
Superhot
Gorilla Wear

Якщо ви ніколи не відчували себе комфортно в тренажерному залі і боялися одягнути ще одну невідповідну пару спортивного одягу, тоді ви знайшли правильний сайт! У нас представлені різні спортивні бренди, такі як: Fitzona, Nebbia, Hipkini, Labellamafia, Ryderwear, My Angel, Babalu, Superhot, Gorilla Wear. Кожен із брендів вартий особливої уваги!

Компанії пропонують новітні моделі активної одягу для чоловіків і жінок. Вибирайте зі спортивних топів, футболок з принтом, боді і шорт безлічі кольорів, розмірів і стилів. У нас є велика кількість речей ваших улюблених брендів, в тому числі кросівки і худі.
Стиль і функціональність гармонійно поєднуються, щоб надати відмінний одяг для використання в спорті і моді. Для функціональності такий одяг виготовляється з тканин, які дозволяють поту і тілесній волозі залишатися на зовнішньому шарі одягу, зберігаючи відчуття сухості. Такий спортивний одяг зроблений з тканини з кращою вентиляцією, яка допомагає швидше випаровуватися поту, змушуючи користувача відчувати себе ще більш комфортно.
Спортивний одяг створений для досягнення кращих показників за рахунок відмінної посадки і комфорту, а також досить привабливий, щоб бути більш популярним серед спортсменів.

Знайдіть свій стиль прямо тут.
Існує цілий ряд дизайнів і тренувальних костюмів, які ви можете зібрати, від спортивного одягу до ретро-костюмів.
Одяг для фітнесу від відомих брендів може допомогти спортсменам підтримувати або навіть покращувати свої результати, оптимізуючи їх теплову фізіологію, підтримувати їх рухи за допомогою оптимального поєднання еластичних і стискаючих структур. Всі останні досягнення текстильних технологій знайшли застосування в спортивній індустрії: нові матеріали, такі як аерогелі або реагуючі на подразники полімери, нові покриття в нанометровому діапазоні для оптимальної абсорбції поту, нова тканинна структура для кращої аеродинаміки, дизайн одягу, адаптований до форми тіла і особливим рухам спортсменів.
Рейтинги модних брендів – явна ознака того, що спортивний одяг більше не обмежується заняттями спортом. У вас завжди є можливість носити футболки, спортивні штани та кросівки не тільки в тренажерний зал, але і на прогулянку або роботу.

Знайдіть на нашому сайті бренд за смаком і купите саму спортивну і стильну річ для тренувань і повсякденного відпочинку!

ПРО КОМПАНІЮ

ПОКУПЦЯМ

КОНТАКТ-ЦЕНТР

ДІЗНАЙТЕСЯ ПЕРШИМИ

    ©2015 Fitzona. Усі права зареєстровані
    X