Меню

Ви коли-небудь чули приказку про те, що з часом все змінюється? Відображаючи свою істину, мода не виключала цього висловлювання і цілком інакша, особливо у відділі моди для фітнесу. Якщо ви думали, що фітнес – це щось нове, ви помилялися. Деякі види вправ завжди були не за горами. З нововведенням в режимах змінився і одяг. Отже, давайте подивимося на різний одяг для фітнесу за минулі 110 років.

►В 1910-і роки спідниці та кофтинки вовняні на тренування!
►1920-і роки на відміну від 1910-х, трохи полегшили життя жінок: брюки замінили спідниці.
►1930-і роки побачили введення комбінезонів в сценарій фітнес-режиму, так як тепер велика увага приділялася схудненню, а не просто безглуздого руху.
►1940-і роки були епохою, коли їзда на велосипеді стала надзвичайно популярною. Отже, ласкаво просимо, шорти і топи!
►В 1950-х було дивне почуття стилю одягу для тренувань. Кюлоти і вузькі блузки, як не дивно воліли жінки, і вони займалися важкою атлетикою!
►1960-і роки рухалися в бік використання технологій. Так машина опору набула широкого поширення. Вони повернули 20-річну моду з шортами і топами, як до одностайного вибору одягу.
►1970-е дали нам боді і трико. І вся справа в джазі!
►1980-і рокиз мінили кроки джазових мелодій і представили аеробіку. Купальники і боді як і раніше були в порядку. Просто додавання шкарпеток і високих кросівок. В яскравих тонах!
►1990-е роки Шорти поєднуються з купальниками? Боді до стегна? Як би там не було, це тривало недовго, незабаром на сцену увійшли легінси для тренувань і майки.
►2000-ні роки були присвячені йозі. Так що штани для йоги і спортивний бюстгальтер були дуже переважні для жінок. І було зручно! Також легінси продовжили свій шлях вперед.
►2010-2020-і роки- це запозичення. У нас зараз всього потроху! Будь то купальники 70-х і 80-х, шорти 60-х, легінси минулих десятиліть, ми грамотно підігнали їх і підігнали так, щоб вони відповідали сучасній головоломці.


І переможцем стає …

Пара лосин. Вони занадто гарні, щоб їх ігнорувати. Високий рівень комфорту, високий стиль – все це в одному виробі. Використання високоякісних матеріалів не тільки забезпечує легкість для шкіри, але і відводить вологу, зберігаючи чистоту і сухість. З роками кількість виконуваних вправ значно розширилося, і тепер є безліч варіантів. Таким чином, врахувати все це стало важливим для всіх виробників. Лосини ідеально підходять практично для всіх тренувань – йоги, аеробіки, кардіо, танців, бігу і їзди на велосипеді. З огляду на тенденцію до спортивного відпочинку, цілком логічно, що з їх універсальністю, легінси занадто гарні, щоб їх ігнорувати. Вони також бувають різних відтінків і текстур, додатково прикрашені принтами і візерунками. Легінси добре зарекомендували себе і дійсно можуть бути визнані переможцями.

X