Меню

Підбір одягу, що підходить для вашого тіла, – важлива частина почуття впевненості. Ви багато працювали, щоб досягти того статури, яке у вас є, так чому б не продемонструвати це у відмінному спортивному одязі?
Наявність великої кількості м’язів може зробити покупку одягу трохи складною. З чого почати?

Стати нейтральним
Оскільки ви качаєте скульптурні м’язи після довгих годин в тренажерному залі, вам не потрібні яскраві кольори, щоб заявити про себе. Ваше тіло робить заяву за вас.
Замість цього краще вибрати нейтральні кольори. Необов’язково вибирати тільки чорний і білий, ненасичені кольори теж підійдуть.

Мінімальні шари
Шари добре працюють взимку, зберігаючи тепло в прохолодну погоду. Але для м’язистих хлопців шари працюють не так добре. Вони привносять відчуття «маси», яке вам не потрібно завдяки здоровій статурі.

Використовуйте смуги
У більшості випадків одяг для бодібілдерів з принтом – не найкращий вибір. З іншого боку, іноді смуги можуть бути вашим другом.
У смужок є унікальна перевага: вони змушують очі думати, що щось ширше або довше, ніж є насправді. Наприклад, якщо ви хочете здаватися вище, вертикальні смуги можуть допомогти досягти цієї ілюзії.

Лояльність до бренду спрощує життя
Хоча існує загальний стандарт, більшість брендів одягу так чи інакше відрізняються один від одного.
Як тільки ви знайдете конкретний бренд, який вам подобається, дотримуйтеся його. В кінцевому підсумку це значно спростить вам пошук відповідного одягу. Замість того, щоб витрачати багато часу на примірку іншого одягу, щоб підібрати підходящий, ви вже будете знати свій розмір за допомогою цього бренду.

Створюйте стиль на основі одягу, що добре сидить
Завжди приємно мати великий вибір одягу, до якого можна вдатися. Проте, завжди непогано мати базовий комплект спортивного одягу. Цей набір повинен бути одним з ваших улюблених речей, і ідеально підходити до вашого тіла.

Пропустіть важкі текстури
Вибираючи одяг, намагайтеся уникати важких текстур. Все це буде дивним чином буде сидіти на вашій мускулатурі. Вони приховають контури ваших м’язів і замість цього зроблять ваше тіло об’ємним і безформним.
Замість цього виберіть чоловічий одяг для бодібілдингу, який не сховає вашу важку працю і досягнення.
Пошук відповідного стилю може мати величезне значення у вашому повсякденному житті і тренуваннях. Ви не тільки відчуєте себе краще і впевненіше, але і будете відмінно виглядати в процесі.

X