Меню

Спортивні колготки – це пошук правильної форми. Хоча колготки від перевіреного виробника одягу для фітнесу бувають різної довжини, вони призначені для того, щоб підходити до вашого тіла. Якщо ви стримані, ви можете надіти поверх них шорти або легші колготки. Крім того, вибирайте колготки, які найкраще підходять для тієї області, в якій ви хочете бігати. Вибравши правильні колготки, ви зробите біг більш захоплюючою частиною дня.

Вибрати облягаючі колготки
• У прохолодну погоду вибирайте колготки до щиколоток. Закривайте колготки відразу за щиколотками. Якщо вони занадто короткі, щиколотки можуть бути відкриті. Відповідні колготки закінчуються там, де починаються шкарпетки.
Якщо ви носите довгі шкарпетки, вибирайте більш короткі або більш вільні колготки.
• Для бігу в теплу погоду вибирайте більш короткі колготки. Колготки бувають різних типів, тому ви можете вибрати ті, які забезпечують трохи більше місця для перепочинку. Колготки в стилі капрі доходять до ікри і відмінно зберігають прохолоду в жарку погоду. Вибирайте короткі колготки, поки йдете або коли ви біжите всередині приміщення.

Компресійні шорти або полуколготки можуть допомогти деяким спортсменам розслабитися. Якщо під час тренування ви носите шорти, спробуйте надіти компресійні шорти, перш ніж переходити на більш довгі колготки.
• Вибирайте колготки, що підтримують, але не обмежують. Колготки повинні змушувати вас відчувати себе другою шкірою. Обмежуючі колготки не дозволяють вам повертатися або дихати. Якщо ви виявите, що ваші колготки обмежують рух стегон, подумайте про більшу пару. З іншого боку, якщо колготки здаються вільними, вони не будуть забезпечувати вам достатньої ізоляції.
Крім усього іншого, важливо пам’ятати про безпеку. Стиль і довжина ваших колготок не мають значення, якщо ви відчуваєте себе в них розслабленим.
Більш мішкуваті колготки не підходять, тому що ви використовуєте їх в якості другого шару.

X