Меню

У наш час все вимагає належного догляду і перевірки! Щоб все справно працювало, потрібно періодично проводити ретельну перевірку. Так і в одязі: для її збереження і гарного зовнішнього вигляду потрібно знати, як правильно доглядати за ним і прати, для того щоб в потрібний момент він Вас “не підвів” і завжди радував своїм виглядом.
Особливо, коли одяг зроблено з якісного матеріалу, за допомогою сучасних технологій, йому потрібен особливий догляд. Кожній з речей потрібен окремий догляд! Звичайно, Ви можете закинути всі речі в одну пральну машинку відразу і забути, але тоді не кожен одяг зможе прослужити Вам тривалий час.

Етикетки і принти для правильного догляду за речами
Знайте, що бірки на речах не просто так! Вони існують, щоб Ви могли побачити, як правильно доглядати за річчю і зберегти її в первісному стані ще тривалий час. На етикетках повинна бути вся інформація по догляду (режим і температура прання, температура праски, спосіб сушіння).
Наприклад: синтетична тканина не терпить високої температури при пранні, вона втрачає еластичність і всі свої якісні властивості.

Processed with VSCO with c8 preset

Не відкладайте прання
Вологу і тепло люблять різні мікроорганізми і бактерії, в такому середовищі вони спокійно можуть розмножуватися. А неприємний запах швидко вбирається в одяг, після чого його досить складно вивести.
Бувають моменти, коли немає часу випрати одяг відразу після тренування, тоді необхідно її хоча б гарненько висушити.

Відмовтеся від пом’якшувачів і кондиціонерів для прання
Різні кондиціонери й пом’ягшувачі відмінно підходять для прання бавовняної білизни, але для синтетичних тканин вони шкідливі. Тканина починає затримувати вологу.

Варто відмовитися від високого температурного режиму при пранні, і від сушки на батареї
Найлегше сушити спортивний одяг буде на мотузці або на звичайній розкладний сушарці, адже спортивний одяг і так дуже швидко сохне. Синтетика боїться високої температури, тому сушка на батареї буде не до місця. Також при пранні варто вибирати тільки мінімальні обороти, тоді матеріал тканини не буде пошкоджений і зможе зберегти свій відмінний зовнішній вигляд.

Гель для прання спортивної білизни
На відміну від сухого порошку, гель здатний проникати і розчинятися при 30-40 градусах прання, тому всі спортивні речі рекомендується прати за допомогою “рідких” порошків.
Дуже важливо, щоб в гелі для прання не було кондиціонерів і пом’ягшувачів про які ми писали вище. Варто уважно прочитати склад гелю перед покупкою.
Якщо дотримуватися всіх перерахованих вище правил, Ви зможете зберегти свої спортивні речі в чудовому стані, і вони будуть служити Вам ще не один рік!

X