Меню

Всі знають, що фізичні навантаження добре відбиваються на нашому організмі і способах зміцнити м’язи. Тільки ось це правило не діє по відношенню до жіночих грудей, тому що вона не має м’язової маси, і під час тренувань може втратити свій тонус. Вся справа в тому, що звичайний бюстгальтер абсолютно не призначений для занять спортом. Для цього існує незамінна річ – спортивний топ!
Топ має особливий крій, який і надає максимальний комфорт занять спортом. Головним критерієм є хороші функціональні можливості, які обов’язково повинні забезпечувати свободу дій.
У спортивних топів існує три типи підтримки: – Light Support, Medium Support і High Support (легкий, середній і високий відповідно), про що вказується на етикетці.
В основному бюстгальтери з легкої підтримкою використовують для йоги, пілатесу, стретчинга.

Середня підтримка – біг з малою інтенсивністю, силові вправи, велоспорт тощо.
Висока підтримка – всі види тренувань з високою інтенсивністю.

При виборі варто враховувати рівень активності. Бра для тренувань з низькою інтенсивністю не зможе досить утримувати груди під час інтенсивних занять спортом.
Ніякої бавовни не повинно бути, тканина – тільки спортивна синтетика.
Дуже часто спортивними топами дуже люблять називати те, що насправді ними не є. М’які ганчірочки з тонкими шлейками не можуть виконати всю функціональність спортивного бра.
Як повинен сидіти спортивний топ?
Деякі дівчата вибирають закриті моделі, інші ж хочуть показати красиву зону декольте. На даний момент існує безліч варіацій крою топів. У той же час спортивний бюстгальтер може не тільки забезпечити хорошу підтримку грудей, але і дає можливість бачити, як працюють м’язи під час вправ. Слід сказати, що естетичність в даному випадку не є найважливішим аспектом, куди важливіше звернути увагу на зручність посадки.
Спортивний топ не повинен стискати, і навіть топи з щільною утяжкой не повинні порушувати кровообіг.

В останню чергу варто звертати увагу на забарвлення і зовнішній вигляд топа. Головне – зручність!

X