Меню

Коли справа доходить до одягу для спортзалу, більшість з нас вважає за краще, щоб це було просто. Деякі з нас не шанувальники незвичайних візерунків. Одиночний відтінок, представлений на одязі, – це те, що подобається і віддає перевагу більшість з нас. У модному плані це називається декорування в тон. Але просто надіти одяг з такою ж фактурою не можна віднести до тонального одягу. Існують певні правила, яких необхідно дотримуватися, щоб впоратися з цим легко і з великим розмахом.

Один сміливий відтінок за один раз
Вибираючи тональну пов’язку, пам’ятайте, що ідея полягає в тому, щоб виглядати легко і невимушено. Таким чином, вам слід шукати один сміливий і яскравий колір, який буде виділятися. Або топ, або штани, виберіть будь-який, який предмет, що демонструє заспокійливий відтінок. Ви можете поекспериментувати з широким спектром відтінків синього для отримання чіткого образу.

Нейтральний колір для балансу
Хоча яскраві відтінки працюють добре і виглядають кумедно, але це може сильно нервувати. Таким чином, нейтральний відтінок буде вашим ідеальним відтінком. Контрастування одягу для створення ідеального образу може ще більше поліпшити ваш силует і збалансувати весь ваш наряд. Білий колір може бути відмінним вибором для досягнення тональної рівноваги.

Тонкість – ключ до успіху
Ви йдете в спортзал, а не на показ мод! Тому не забувайте, що палітра вашого одягу повинна бути простою. Перевищення ні до чого вас не приведе. Витончений і строгий одяг дозволить вам виглядати елегантно, навіть якщо ви спітнієте під час тренування.

X