Меню

Потовиділення в тренажерному залі не завжди означає високу продуктивність, Вам потрібно вибрати правильний одяг, який допоможе вам з комфортом приймати правильні пози, а також послужить мотивацією для відвідування тренажерного залу кожен день. Пам’ятайте, що аодяг не повинен відволікати вас, а скоріше допомагати вам підняти дух. Нехай дзеркала не змусять вас виглядати жахливо і не відчувати мотивацію, а скоріше послужать вам підсилювачем впевненості. Отже, дуже важливо відчувати себе впевнено, і одяг, який ви носите, займає перше місце у списку пріоритетів.

Компресійний одяг
Компресійний одяг з спандекса і інших синтетичних матеріалів, відповідний вашій фігурі, виготовлений з використанням передових технологій, що поліпшують робочі характеристики. Цей одяг за своєю природою облягає тіло і побудований таким чином, щоб оптимізувати м’язову силу і витривалість. Він також прискорює одужання після будь-яких травм і допомагає боротися з втомою, яка є нормальним явищем при надмірних фізичних навантаженнях.

Стійкість до вологи
Синтетична тканина є гідрофобною за своєю природою і використовується для виробництва спортивного одягу. Вона має властивість вбирати, дозволяючи випаровуватися поту, допомагаючи власникам залишатися прохолодними, свіжими і сухими. Таким чином, замість звичайної бавовни шукайте одяг з спандекса, лайкри або нейлону на час тренувань.

Антимікробна спортивний одяг
Одяг, виготовлений з використанням антимікробної технології, допомагає запобігти проблемі запаху і знижує ріст бактерій через піт в вашому тілі. Таким чином, незалежно від того, який одяг ви носите, він повинен мати хоч мінімальний антимікробний захист.

Екологічність і органічність
При носінні одягу для занять в тренажерному залі необхідно дотримуватися екологічних норм. Сьогодні виробники одягу для фітнесу представляють одяг, зроблений виключно з натуральних тканин, таких як бамбук, органічні матеріали, шерсть, кокос і багато інших. Вони відмінно пригнічують запах або вбирають вологу, а також мають органічне забарвлення, завдяки чому колір залишається на довгий час і обіцяє довговічність.

Good Fit
Ваш зовнішній вигляд і самопочуття повинні бути бездоганними, коли ви йдете в спортзал. Для цього одяг, яку ви носите, повинен відповідати ідеальній лінії і довжині, а силуети ідеально підходити до вашого типу статури. Одяг, в які ви будете тренуватися, не повинна бути ні занадто вузькою, ні занадто вільною.

X