Меню

Якщо ви думаєте, що вам лінь вставати і ходити в спортзал, то для вас є рішення. Ви можете виконувати два режими інтенсивних тренувань в будинку, переважно танці і йогу. Обидва вони оперативні та цікаві. Крім того, немає певного часу для виконання. Просто знайдіть хороший куточок в будинку, надіньте свій кращий одяг і взуття і весело проводите час.
Танець
концепція
Ритмічно рухайте тілом під гучну музику, втрачаючи при цьому вагу! Це ідеальна форма тренування. Багато ентузіастів фітнесу воліють танцювати через їх здатність оживити і дати бажаний результат для тіла. Висока інтенсивність, яка потрібна при розтягуванні або скручуванні тіла, збільшує обмін речовин, що, в свою чергу, призводить до втрати ваги. Постійні рухи тіла без перерви роблять його ефективним.
Поради по стилю
Під час танцю намагайтеся носити вільний одяг, так як він може заважати руху. Топи повинні вбирати піт, і не містити вологи. Це допоможе вам відчути себе сухим і свіжим. Штани повинні забезпечувати стиск від середнього до високого для кращого відчуття. В якості взуття ви можете вибрати зручні або практичні кросівки, які забезпечать краще зчеплення і не дозволять вам посковзнутися або впасти.

Йога
концепція
Багатовікова філософія досягнення духовної синхронізації через деякі рухи тіла, йога – це дисципліна, якої дотримуються багато людей у всьому світі. Фахівці практикують різні види йоги, але ви можете дотримуватися деяких базових поз і асан, працюючи вдома. Результати цього багаторічного тренування величезні, оскільки вона допоможе вам досягти ідеальної фізичної спритності і психічної стійкості одночасно.
Поради по стилю
Заняття йогою вимагають правильного підбору зручного одягу. Ви можете отримати це без шкоди для стилю, вибравши однотонні майки або спортивний бюстгальтер. Вони привабливо виглядають в неоновій палітрі. Штани повинні бути від низької до середньої жорсткості, оскільки основний мотив повинен полягати в тому, щоб ви відчували себе невимушено. Одяг повинен забезпечувати повітряпроникність, щоб ви могли утримувати позу і назавжди втратити зайві кілограми.
Спробуйте практикувати, використовуючи товсті килимки та блоки для йоги, щоб не впасти і не поранитися. Спробуйте внести різноманітність, і збільшити навантаження для більш точного результату.

X