Меню

Коли настає холодна погода, може здатися гарною ідеєю перенести тренування в приміщення. Однак це не обов’язково означає, що ви не будете тренуватися на свіжому повітрі або переживете зміну сезону, поки тренуєтеся заради тіла своєї мрії.
Вам просто потрібно вибрати правильні шари одягу, які захистять вашу шкіру від погодних умов, зігріють м’язи і допоможуть регулювати температуру тіла.

Базовий шар: щільно прилягає
Почніть з базового шару щільно прилягаючого компресійного матеріалу, щоб не допустити потрапляння вологи та поту на шкіру. Ви можете носити бігові лосини і технічну сорочку з довгими рукавами. Ваша кінцева мета – залишатися комфортним і сухим. Більш легкий одяг буде відводити піт від тіла, а більш важкий одяг буде сприяти більшій теплоізоляції. Це дійсно залежить від температури на вулиці і рівня вашої активності.

Середній шар: додаткове тепло
Коли справа стосується середнього шару, вся справа в ізоляції. Пошукайте що-небудь слабше, ніж ваш базовий шар, який пропонує повний діапазон рухів, але все ж забирає вологу від вашого тіла. Такі тканини, як спандекс або фліс, – відмінні недорогі варіанти. Спробуйте жилет без рукавів або пуловер.

Зовнішній шар: захист
Останній шар повинен відштовхувати воду, блокувати вітер і утримувати тепло. Також відмінно підійде вітрозахисна куртка для бігу чи вільні брюки для бігу. Ідеально, якщо ви спеціально вибираєте не тканини, які дихають, наприклад, суміш поліестеру, і намагайтеся уникати гумових або пластикових матеріалів, які сприяють накопиченню вологи. Головне тут – вибрати шар, який ви можете легко знімати в залежності від вашої температури.

Аксесуари
Нарешті, не забувайте про кінцівки. Обов’язково захистіть ці частини свого тіла. Обов’язково вибирайте теплі, але не громіздкі шкарпетки і водонепроникні кросівки з гарним зчепленням, щоб не посковзнутися.

X