Меню

Заняття спортом являють собою певну повагу до свого тіла і до свого зовнішнього вигляду. Тому не варто вибирати в якості спортивного одягу костюми з плюшу, взуття та легінси, які не мають відношення до спортивних виробників.

Перед походом в тренажерний зал важливо вибрати правильний спортивний одяг, який буде відповідати певному виду фізичних навантажень. Правильний спортивний одяг повинен бути повітряпроникаючим і еластичним тому, коли Ви вибираєте спортивний одяг, переконайтеся, що він зручна, замість того, щоб вибирати той, який просто змушує вас добре виглядати.

1. Вибирайте футболку, яка “дихає”.
Обов’язково вибирайте що-небудь з повітряпроникного матеріалу. Ви можете придбати футболку з бавовни або поліестеру, щоб вона не затримувала тепло тіла, а також забезпечувала високий рівень вбирання, утримуючи піт, тим самим, дозволяючи вашій шкірі дихати. Ви також можете задіяти в своїх тренуваннях футболки, спортивні бюстгальтери і майки з поліестеру, лайкри, спандекса.

2. Нижня білизна.

Вам слід переконатися, що ви носите правильну підтримуючу нижню білизну. Жінкам завжди потрібно носити хороший спортивний бюстгальтер, який може забезпечити підтримку і еластичність.

3. Еластичні штани
Завжди вибирайте еластичні штани або шорти. Хоча шорти забезпечують максимальну гнучкість, вони також демонструють велику ділянку голих ніг, тому якщо ви недостатньо впевнені в собі, ви можете надіти спортивні легінси.
Можна вибрати спортивні штани, які більш зносостійкі і не такі мазкі. Якість тканини у таких брюк висока, щільність приховує дефекти і нерівності фігури, а головне – не просвічує в місцях максимального натягу. Штани чітко фіксуються на талії за рахунок еластичної вставки.

4. Взуття для спорту.

Спортивне взуття – один з важливих аспектів будь-якого тренування. Ви завжди можете одягнути кросівки, які забезпечують більший захист, в залежності від типу вправ, які ви виконуєте. Але перш ніж йти купувати кросівки, Ви повинні усвідомлювати для яких саме цілей вони будуть використані !? Більш того, шкарпетки варто вибирати тільки з дихаючого бавовни, які не повинні бути ні занадто вузькими, ні занадто вільними. Так як вузькі носки можуть обмежувати ваші ноги, а вільні навпаки ковзати.

X