Меню

Футболки – незамінний предмет в чоловічому гардеробі. У поєднанні з джинсами він створює ідеальний неформальний наряд. І це тільки верхівка айсберга універсальності футболок. Але, щоб використовувати футболки з максимальною користю, спочатку потрібно купити відповідну футболку.

Переваги спортивної футболки
Спортивні футболки підпадають під категорію спортивного одягу, і, як правило, весь спортивний одяг розроблений спеціально для максимального комфорту.
1. Спортивні футболки виготовляються з тканини набагато більш високої якості, ніж звичайні «модні» футболки, тому що вони призначені для задоволення конкретних потреб.
2. Команди дизайнерів в індустрії спортивного одягу створюють тканини з такими технічними характеристиками, як повітряпроникність, відведення вологи, властивості проти запаху, довговічність, захист від ультрафіолету і світловідбиваючі принти.
3. Підгонка і розміри футболок спортивних брендів набагато більш різноманітні, ніж футболки повсякденних брендів, що означає, що ваше статура природно виділяється з натовпу.

Чому спортивні футболки?
Для тих, хто заходить в тренажерний зал, спортивна футболка – очевидний вибір, так як вона служить для інтенсивних тренувань і стильним вуличним одягом… Але давайте розглянемо деякі інші причини, за якими ви повинні витрачати гроші на спортивні футболки замість звичайних.
1. Довговічність: спортивні футболки спроектовані так, щоб протистояти зносу, служать довше, ніж інші футболки, що дозволяє заощадити на додаткових витратах.
2. Властивості проти запаху і ультрафіолету: зберігають свіжість, захищаючи шкіру від різких ультрафіолетових променів протягом усього дня.
3. Відведення вологи: це причина номер один, чому спортивні футболки набирають популярність у хлопців. Футболка з відведенням вологи вбирає піт з тіла і випаровує його в повітря. Вона також діє як швидковисихаюча футболка, що робить її ідеальною для вечірки біля басейну або дня на пляжі з друзями.
4. Світловідбиваючі принти: вони включені в дизайн у вигляді облямівки, окантовки, жирних принтів або стратегічного геометричного розміщення з двох причин – для поліпшення зовнішнього вигляду футболки і для відбиття світла від футболки. Ці футболки повинні бути кращим другом нічного пішохода / бігуна, оскільки вони будуть відбивати світло від зустрічних транспортних засобів і навіть вуличних ліхтарів, тим самим запобігаючи випадкові зіткнення.
5. Повітряпроникність: спортивні футболки з дихаючої тканини дозволяють повітрю легко проходити через них, зберігаючи прохолоду. Отже, підвищується комфорт (а також зменшується дратівливість) в теплі місяці.

Після обширного дослідження повсякденної активності чоловіків ми прийшли до висновку, що спортивні футболки – ідеальний вибір.

X