Меню

Вірні способи спалити більше калорій на прогулянці

Ухвалення щоденної звички ходити – відмінний перший крок до поліпшення вашого загального стану здоров’я. Ви можете робити це де завгодно і коли завгодно, в поодинці, з близькими особисто, віртуально або зі своїм чотириногим другом. Однак, щоб перетворити звичайну прогулянку в більш складну задачу, вам потрібно підняти частоту серцевих скорочень, щоб спалювати більше калорій. Щоб перейти на новий рівень ходьби і збільшити кількість спалюваних калорій, спробуйте ці розумні стратегії, рекомендовані експертами з фітнесу:
Прискорення
Один простий спосіб спалити більше калорій: збільшити темп. Ви просунетеся далі за той же час. Намагайтеся щоразу проходити одну і ту ж відстань, але завершуйте прогулянку трохи швидше, ніж в попередній день. Швидкий темп не тільки спалює більше калорій, але також сприяє довголіттю.

Введіть інтервали
Багато людей займаються інтервального ходьбою – додаванням коротких сплесків більш швидких вправ до звичайної ходьби. Крім спалювання більшої кількості калорій, ви будете більш залучені, тому що вам потрібно звертати увагу на те, коли потрібно прискоритися, а коли уповільнити.
«Наприклад, ходити 30 секунд в більш швидкому темпі, потім сповільнюйтеся до темпу відновлення на 90 секунд і чергуйте вперед і назад.

Удар по сходах
Підйом і спуск по сходах складніше, ніж ходьба по рівній місцевості, оскільки для цього потрібна напруга на різні групи м’язів, які ви використовуєте не так часто. Ходьба по сходах може майже подвоїти кількість спалених калорій в порівнянні зі звичайною швидкою ходьбою

У пошуках схилів
Ще один спосіб уникнути відносної легкості ходьби по рівній поверхні: піднятися в гору. Пошукайте більш високу гору в своєму районі або збільште ухил бігової доріжки. Це «збільшує опір вправи.

Збільшення ваги
Збільшення загальної ваги, необхідно для просування вперед, допомагає вашому тілу працювати старанніше. Одягнувши важкий жилет або рюкзак, ви збільшуєте вагове навантаження, не змінюючи центру ваги.

Додайте вправи для маси
Додайте вправи з власною вагою, щоб спалити зайві калорії. Це можуть бути випади, присідання або стрибки. Роблячи це кожні 10 хвилин, ви не тільки спалюєте більше калорій, але і прискорюєте метаболізм.

X