Меню

У певний час року нам всім хочеться просто зняти всі колготки і капрі і дозволити ногам “дихати” свіжим повітрям в зручних шортах для бігу. Біг завжди дає відчуття свободи, без будь-яких обмежень тканини. Отже, ми, як правило, біжимо трохи швидше без цього додаткового шару одягу.
Шорти – краще рішення для пробіжок.

Бігові шорти виробляють із синтетичного матеріалу, що дає можливість для відмінного відведення поту, швидко сохнуть, а також легко пропускають повітря. Тканина для бігових шорт, повинна бути вкрай зносостійка.

У шортах для бігу повинні бути обов’язкові елементи, які надають додаткову зручність:
• резинка повинна бути широкою;
• шви тільки плоскі;
• кишені з боків бігових шорт можуть зустрітися вкрай рідко, але обов’язково повинна бути присутньою кишеня на внутрішній частині, або вшита ззаду.

2020 рік може бути дивним, але пори року завжди будуть змінюватися, і ми продовжимо рух. І наші шорти будуть з вами. Ось підбірка наших улюблених бігових шорт для дівчат. Перевір їх!

• Чорні, традиційні бігові шорти готові стати вашим робочим будинком для пробіжок рано вранці або пізно ввечері. Ці шорти, виготовлені з високоякісної еластичної тканини і дихаючої сітки, відводять піт від вашої шкіри, щоб ви залишалися сухими навіть під час тренувань.
• Шорти з принтом: не всі бігові шорти повинні бути чорними! Додайте яскравих фарб у свій гардероб для тренувань з шортами з принтом. Без сумніву, ці шорти такі ж зухвалі, як і має бути ваша пробіжка.
• Тренувальні шорти з колготками: нікому не потрібні шорти на талії, які піднімаються вгору під час бігу, тому ці шорти – кращі. Ці шорти відмінно сидять завдяки дуже широкому м’якому поясу і високоякісному матеріалу. Яскраві принти додадуть вашому образу певний стиль.
• Рожеві спортивні шорти з принтом: дизайн і тканина втілюють в собі забавну моду: скроєні шорти холодного кольору всередині і легкі шорти в стилі фанк.

Чи існує правильна довжина в шортах для бігу?

Найчастіше спортсмени можуть дотримуватися правил, що короткі шорти більше підходять для інтервальних пробіжок, а ось подовжені моделі для тривалих тренувань. Але варто зазначити, що перш за все, у кожного свої переваги і рівень комфорту. Тому слід йти за своїми відчуттями!
Відвідайте наш веб сайт, щоб ознайомитися з усім асортиментом колекцій, які ми пропонуємо.

X