Меню

Компресійні легінси – це новий ажіотаж в індустрії здоров’я та фітнесу, і чоловіки, і жінки, схоже, беруть із цього користь. Чому?

1) Вони допомагають поліпшити кровообіг.

2) Запобігають скупчення рідини в ногах.

3) Дослідження показують, що це може навіть може допомогти запобігти утворенню тромбів в глибоких венах ніг.

4) Вони можуть не тільки полегшити симптоми, але і запобігти проблемам, викликаним шкірними виразками, тромбозом глибоких вен і варикозним розширенням вен.

В даний час компресійний одяг для чоловіків і жінок використовується не тільки, коли хтось страждає від проблем з ногами або венами, а й здорові і активні люди, схоже, знаходять компресійну білизну надзвичайно корисною. Вона повільно, але неухильно входить в образ життя багатьох бігунів, спортсменів і любителів фітнесу.

Коли використовують компресійні легінси?

Відомо, що компресійна білизна збільшує витривалість за рахунок поліпшення циркуляції крові і збільшення доставки кисню до ніг. Отже, їх носять любителі футболу, баскетболу та інших видів спорту, різних фітнес тренувань, а також бігуни. Ці легінси допомагають прискорити і поліпшити процес відновлення, вимиваючи молочну кислоту, зменшуючи біль м’язів і знімаючи втому ніг.
Спортсмени часто носять компресійний одяг під формою під час гри.

Важливо
Ідеальні компресійні легінси повинні бути щільно прилеглими до ніг. Як і у випадку з будь-яким іншим спорядженням, погані легінси, які нерівномірно покривають ноги або не захищають шкіру від натирання і вологи, очевидно, не поліпшать продуктивність, а скоріше погіршать її.

Різні типи на вибір
Сьогодні на ринку є велика кількість компресійних легінси. Жіночий і чоловічий компресійний одяг також розроблений в різноманітному дизайні і підбирається за кольором, щоб спортсмени демонстрували свою особисте почуття стилю і талант в спорті.

X