Меню

Ви, мабуть, чули фразу: одягайтеся для успіху. Ну, це стосується не тільки робочого місця, а й багатьох інших сфер життя. Тренажерний зал – одне з них. Те, що ви носите в спортзалі, впливає на вашу продуктивність. Якщо ви один з тих людей, які до сих пір ходять в спортзал в шкільних шортах і мішкуватій футболці, ви робите це неправильно. Є певний одяг, який вам слід викинути з тренувального гардероба, так як він вам не допоможе. Носіння неякісного спортивного одягу в тренажерному залі буде заважати тренуванню і викликати збої. Фактично, ви також повинні дотримуватися певних правил щодо того, чого вам слід уникати в тренажерному залі.

Одяг з 100% бавовни
Бавовна може здатися зручною і легкою в шкарпетках, але це великий недолік, коли мова йде про тканини, призначені для тренажерного залу. Незважаючи на те, що бавовняний одяг буде зберігати свіжість і менше пахнути, ніж синтетичні тканини, все ж голосування йде за штучні тканини. Це пов’язано з тим, що синтетичні волокна, такі як поліестер і нейлон, мають чудову здатність відводити піт від тіла, що в кінцевому підсумку допомагає утримувати грибкові бактерії.

Зношені кросівки
Існує загальне практичне правило: ви повинні носити кросівки приблизно 300 кілометрів, перш ніж замінювати їх. Але якщо ви не відстежуєте кілометри, особливо в тренажерному залі, може бути складно зрозуміти, коли їх міняти. Ви зрозумієте, що ваші кросівки занадто старі, коли нитки і підошва починають виходити, і саме тоді вам слід купити нову пару, а не ремонтувати стару.

Стандартні і розтягнуті спортивні бюстгальтери
Якщо ви любите свої груди, то навіть не думайте носити в тренажерний зал звичайні бюстгальтери. Те ж саме і з розтягнутими спортивними бюстгальтерами. Це пороки, що лежать в ящику для білизни, готові вбити мету вашого тіла. Замість цього вибирайте хороші широкі бюстгальтери з хорошими підтримують стрічками.

Ювелірні прикраси
Навіть не думайте носити прикраси в спортзалі. Навіть такі прості предмети, як підвіски і шпильки, можуть дійсно нашкодити вам і завдати серйозної шкоди.

Без макіяжу
Цей момент дуже очевидний, але все ж, щоб ви знали, макіяж не призначений для тренажерного залу. Замість цього тримайте обличчя свіжим і чистим, завдаючи тільки легкий зволожуючий крем. Макіяж під час тренування, так це те, що він блокує пори на обличчі і викликає серйозні висипання.

Носіть тільки той одяг, який допоможе вам досягти ваших цілей у фітнесі.

X