Меню

Повний веселої музики, енергійних рухів і купи веселощів, це більше схоже на жваву вечірку, ніж на одноманітне вправу. Але оскільки вам доведеться багато рухатися, з розтяжкою і стрибками, вам необхідно вибрати правильний одяг. Загляніть в наш блог, щоб дізнатися, що вам слід надіти на заняття по Зумбі для безтурботного тренування.

Рухайтеся вперед
Спортивний одяг з бавовни дуже ефективно вбирає піт. Але ваша футболка все одно буде вологою від поту в кінці такого екстремального тренування. В якості альтернативи використовуйте вологопроникні матеріали з технологією миттєвого висихання, які допоможуть вам залишатися свіжими.

Витрачайте гроші на правильний бюстгальтер
Ваш бюст потребує достатньої підтримки під час тренування, особливо під час тренування високої інтенсивності, такої як зумба. Груди під час тренування сильно піднімаються і опускаються, і відсутність підтримки призведе до болю в спині, пошкодження тканин і дискомфорту, що, в свою чергу, може привести до розтяжок і обвисання. Що вам потрібно, так це спортивний бюстгальтер з високим рівнем підтяжки і удароміцності. Витратьте гроші на якість, щоб нічого не заважало вашим тренуванням.

Знай свої легінси
Чи не звертаєте уваги на те, як виглядають ваші стегна і стегна під час тренування? Що вам потрібно, так це пара легінс, які забезпечують повне або зональне стиснення, яке щільно утримує ваші м’язи і запобігає незграбним похитуванням. Купіть легінси з компресією для тренувань зумба. Вони мають узгоджені рівні стиснення і підтримують вас під час тренування, щоб ви могли відчувати рух кожного м’яза.

Переходьте від простого до хороброго
Так, всім нам подобається чорний колір. Але як щодо того, щоб привнести в тренування більш яскраві відтінки? По-перше, підбадьорливі відтінки піднімають вам настрій, завдяки чому ви зможете тренуватися з більшою ретельністю. Кажуть, що яскраві кольори спортивного одягу підштовхують до більш високої інтенсивності і кращих результатів.

X