Меню

Останні роки відкрили нам широкий вибір варіантів одягу, що підходить для всіх видів спорту. Якщо ви віддаєте перевагу інтенсивним тренування з обтяженнями в тренажерному залі, прогулянку в парку або є шанувальником спокійніших тренувань, наприклад йоги, для вас знайдеться щось нове.

Одяг для активного відпочинку і спортивний одяг – два загальних тренда, які сьогодні широко використовуються людьми різного віку. Здається, є певна одяг для кожного виду спорту, який ви тільки можете собі уявити. Але як ви можете зорієнтуватися в цій великій картині і зробити правильний вибір, виходячи з ваших тренувальних переваг, типу статури і інших важливих чинників?

Коли справа доходить до вибору спортивного спорядження, один з найпопулярніших питань – вибрати вам облягаючий або вільний одяг. Хоча немає правильної чи неправильної відповіді, ми хотіли уявити всі деталі, пов’язані з ризиками, з вибором занадто вузького або занадто вільного одягу, і дозволити вам прийняти усвідомлене рішення для себе.

Опрацюйте переваги

Кожен вид спорту має свій унікальний набір характеристик. Щоб вибрати ідеальний одяг для тренування, варто скласти список видів спорту або тренувань, які вам найбільше подобаються. Як тільки у вас буде огляд того, в чому ви, ймовірно, візьмете участь, ви готові приступити до пошуку ідеального спорядження.

Спортивний одяг – це не просто мода і стиль. Хоча під час спалювання калорій і роботи над своїм тілом важливо відчувати себе добре в своїй шкірі, важливо пам’ятати, що за красивим спортивним одягом, яку ви побачили, варто практична і наукова основа.

Недолік занадто тісного одягу

Часто краще обтягуючий одяг, оскільки він робить ваше тіло більш компактним, відповідним і, безумовно, відмінно справляється з виділенням цих красивих вигинів. Однак необхідно відзначити, що занадто тісний спортивний одяг може привести до негативних результатів і викликати ряд проблем.

Одяг для тренувань в основному створюється з дихаючих і тканин, що розтягуються з метою забезпечення більшої гнучкості і простоти рухів. Однак, якщо ви не оберете легінси для йоги або трико для бігу потрібного розміру, вони можуть викликати дискомфорт у певних областях і привести до більш серйозних проблем в майбутньому, особливо якщо ви перенесли фізичну травму в минулому.

Ризик носіння занадто вільного одягу

Тепер, коли ми розглянули потенційні ризики тренувань в занадто обтягує одязі, пора перейти до розгляду протилежного результату – носіння занадто вільного одягу. Якщо ви хочете, щоб ваш тренувальний одяг залишався вільним і гнучким, можливо, варто врахувати деякі з наступних наслідків.

Звичайно, у вільному спортивному одязі немає нічого поганого, і в деяких випадках він краще тісного. Однак важливо пам’ятати про деякі кордони, щоб не перестаратися. Як ви розумієте, носіння тісного одягу більш пов’язане з фізичним шкодою для тіла, тоді як вільний одяг може стати причиною цілого ряду ушкоджень, які можуть не бути пов’язані з внутрішнім дискомфортом, але все ж можуть бути небезпечними.

Наприклад, якщо ваш одяг занадто вільний, він може легко перешкодити вашому тренуваню. Деякі довгі штани можуть доставити вам неприємності, якщо вони будуть затиснуті під ногою при русі. Навіть якщо у вас вже сформувалася звичка не наступати на них, перехожий може в якийсь момент виявити ваші штани під своєю ногою. З тієї ж причини спортсмени і люди, що займаються спортом або вправами, намагаються уникати вільних шнурків, рукавів, штанів, які можуть заподіяти дискомфорт і шкоду.

Як правильно вибрати тренувальну одяг

Тепер, коли ви знайомі з усіма ризиками, пов’язаними з носінням занадто вузькою і дуже вільного одягу, вам потрібно зробити правильний вибір і вибрати відповідну пару спортивного одягу.

Вибираючи правильний спортивний одяг, пам’ятайте, що ваше спортивне спорядження покликане підтримати вас і дозволити вам рухатися вперед в досягненні ваших фізичних цілей. Він повинен бути продовженням вашого тіла і забезпечувати вам повну свободу дій.

Спробуйте витратити достатньо часу на примірку наряду, перш ніж відправитися в спортзал або студію йоги, щоб переконатися, що ви зробили правильний вибір. І пам’ятайте, пара футболок і спортивний бюстгальтер завжди підійдуть. Просто переконайтеся, що вони підходять за розміром і залишають достатньо місця, щоб ви могли дихати, рухатися і бути собою!

X