Меню

Вибір спортивного взуття, ймовірно, є найважливішим предметом фітнес-тренувань, тому дуже важливо вибрати правильну пару.
Є відмінності в тому, як різні спортивні кросівки підтримують ваші ноги.
Це означає, що вашим ногам буде погано, якщо ви будете грати в футбол або теніс в одній і тій же парі взуття.

Бутси
Гра може сильно напружувати ваші ноги, особливо коли ви граєте на твердій поверхні, наприклад, на штучному газоні. Черевики також можуть чинити тиск на ваші ноги, якщо вони не підходять. У футболіста нерідко з’являються натоптиші, пухирі або пошкодження або врослі нігті на ногах.
Необхідна відповідна, добре підігнана пара черевиків. Не повинно бути ніяких ознак тиску на ногу після гри або тренування.

Взуття для тенісу
При тренуваннях з ракеткою, таких як теніс, важливо вибирати взуття, спеціально призначене для цієї мети.
Цей вид спорту включає в себе велику кількість рухів з боку в бік, і кросівки не забезпечують належної стійкості. Взуття для ракетки і корту важче і жорсткіше, ніж кросівки, бо пальці ніг розраховані на «стоп-енд-гоу» рухи.
Комфорт повинен бути вашим пріоритетом номер один. Також життєво важливо часто міняти спортивне взуття.

Аеробіка
Взуття для фітнесу ідеально підходить для занять аеробікою, оскільки вона поєднує в собі гнучкість, підтримку і амортизацію, щоб поглинати удари і зменшувати вплив на ноги.

Бігове взуття
Кросівки ідеальні для бігу – і тільки для бігу. Вони дуже гнучкі, дозволяючи нозі згинатися вгору і вниз при кожному кроці.
Однак вони не підходять для занять спортом, який передбачає поперечні руху (наприклад, в тенісі).
Настійно рекомендується підбирати взуття для бігу, відповідну вашому типу стопи, наприклад, якщо вона занадто маленька – це може викликати пухирі і пошкодити нігті на ногах.

Кросівки для ходьби
Прогулянка – відмінний спосіб тренуватися.
Фахівці пропонують наступні поради з вибору кращого взуття для прогулянок:
• Для коротких прогулянок по місту або сільській місцевості все, що вам потрібно, це хороша зручна пара взуття, яка не викличе пухирів. Використовуйте жорстке взуття, яка добре сидить за розміром, з арочної опорою, злегка піднесеним каблуком і «дихаючим» верхом, наприклад шкіряним. Підійдуть якісні кросівки на важкій підошві.
• Якщо ви ходите регулярно, вам слід придбати взуття спеціально для ходьби або легкі прогулянкові кросівки для піших прогулянок. Це дасть вашим ногам і кісточок необхідну підтримку.

У кожного виду спорту свої вимоги до спритності і витривалості, а також у кожного гравця свій розмір і форма стопи. Тому вибір спортивного взуття повинен бути дуже виваженим.

X