Меню

Скромний спортивний костюм пройшов довгий шлях від свого розквіту ще в 70-х роках.
Спортивні костюми традиційно носять як частину активного ансамблю. Тому в першу чергу зверніть увагу на спортивні штани, які звужуються навколо ікри. Вони створюють більш обтічний силует і роблять ваш образ спортивним. Поєднуйте їх з приталенной футболкою для тренувань і елегантною толстовкою на блискавці або жилетом з флісовій тканини. Придбайте влагопровідні тканини, додавши блиску спортивному костюму і зробивши його більш відповідним для активного відпочинку. Ви можете дотримуватися темних нейтральних відтінків, таких як чорний, сірий і темно-зелений. Вони надають вашому спортивному костюму урбаністичний вид, а також універсальність, коли справа доходить до поєднання різних верху і низу.

Як носити спортивний костюм?
Почнемо з основ. Якщо ви носите спортивний костюм як повсякденний одяг, не надягайте повний ансамбль. Замість цього надайте своєму стилю деяку форму і контраст за допомогою приталеного светра з високим коміром і чорних або темно-синіх спортивних штанів.

Подумайте про те, щоб поєднувати шари з контрастними тканинами. Куртки і куртки-бомбери – відмінний спосіб поліпшити спортивний костюм, зберігаючи при цьому невимушений вигляд.

Як доповнити спортивний костюм аксесуарами?
Коли справа доходить до аксесуарів до спортивного костюму, головне – не додавайте ніяких аксесуарів, які ви б не накинули поверх спортивного спорядження. Бейсболки, сонцезахисних окулярів і спортивної сумки більш ніж достатньо, і ви збережете невимушений естетичний вигляд.
Виробники придумують безліч різних колірних варіацій. Червоні, білі і сині спортивні костюми, будуть також добре виглядати на будь-якій прогулянці або поході в кіно.

X