Меню

Якщо ви, нарешті, прийдете до ідеї зосередитися на своєму вирішенні стати здоровим в 2021 році, вам може бути цікаво, з чого почати. Той факт, що тенденції в фітнесі постійно змінюються, в першу чергу можуть відштовхнути вас, оскільки ви просто не знаєте, якої ради слідувати. І якщо ви не хочете йти в тренажерний зал і спробувати удачу на декількох тренажерах, ви з легкістю зможете оволодіти основами спорту.

Купуйте якісний спортивний одяг
Перш за все, вам необхідно озброїтися пристойною тренувальної формою. Деякі предмети першої необхідності, такі як майки і шкарпетки, можна купити де завгодно, але на інші доведеться витратити трохи більше. Вам також знадобиться відповідне спортивне взуття, якщо ви шукаєте комфорт і поліпшені характеристики. Вони також життєво важливі для запобігання травм.

Виберіть своє обладнання
Тепер, коли ви одягнені для тренування, вам знадобиться кілька предметів домашнього обладнання, щоб почати роботу. Наприклад, килимок для йоги може стати в нагоді не тільки для йоги, а й для багатьох вправ. Надана ним додаткова підкладка ідеально підходить для віджимань, присідань і будь-яких вправ, пов’язаних зі стрибками. Крім килимка для йоги непогано було б купити набір гантелей. Почніть з 5 кілограм, поступово збільшуючи вагу, але не робіть помилки, набираючи максимально можливу вага в надії, що ви спалите більше калорій. Ви також можете придбати набивний м’яч, так як вони відмінно підходять як для кардіо, так і для силових тренувань.

Використовуйте додаток
Щоб забезпечити максимальну віддачу від тренування, а не просто виконувати руху, рекомендується встановити фітнес-додаток на свій телефон. Є безліч додатків для початківців. Деякі будуть контролювати споживання калорій, частоту серцевих скорочень, якість сну і багато іншого. Вони навіть можуть надати можливість скласти власний план тренування.
Отже, тепер у вас немає виправдань, щоб не почати! Нехай 2021 рік стане роком, коли ви нарешті досягнете своїх цілей в області здоров’я та фітнесу.

X