Меню

Нове покоління одержима ідеєю залишатися у формі і бути здоровим. У той час як тренажерний зал, зумба, аеробіка і навіть танці були досить популярні серед молоді в минулому, згідно з останніми підрахунками, йога і медитація в даний час стали найбільш поширеним фітнес-режимом у всьому світі. Дивлячись на поточну статистику йоги, легко побачити, що її популярність зростає.
Кажуть, що практика йоги дає безліч переваг, які допомагають як у фізичному, так і в розумовому благополуччі, створюючи гармонію, усвідомленість і силу між розумом і тілом. Це спосіб життя, що вимагає дисципліни і усвідомленості.

Стати більш зосередженими
Включення йоги в ваш спосіб життя може бути дуже ефективним для розвитку зосередженості і стійкості. Вона покращує загальне психічне самопочуття людини, концентрує увагу і загострює концентрацію. Дихальні вправи і асани йоги зосереджені на концентрації, тому ви повинні усвідомлювати кожну клітинку свого тіла. Ця практика допомагає розслабити розум, зменшити коливання і посилити спроможності.

Збільшити м’язову силу
Крім психічного здоров’я, йога є відмінним доповненням до тренувань завдяки своїм перевагам для нарощування сили. Існує ряд асан йоги, таких як Бакасана, Адхо Мукха Шванасана і Пінча Маюрасана, які працюють і тонізують все ваше тіло. Утримання цих поз протягом 10-11 вдихів допомагає нарощувати м’язову силу. Послідовно виконуючи вправи, новачки можуть зміцнити свої основні групи м’язів, а також менші підтримуючі м’язи.

Підвищення гнучкості і балансу
Гнучке тіло може досягти більш широкого діапазону рухів. Щоденні заняття йогою всього 15-30 хвилин допомагають м’язам вільно рухатися, що запобігає травми і оптимізує продуктивність. В ідеалі пози йоги для гнучкості розбиваються на 3 основні групи м’язів: підколінні сухожилля, стегна і спина.

Поліпшення здоров’я серцево-судинної системи
Кілька досліджень показали, що йога покращує здоров’я серцево-судинної системи. Багато поз йоги, такі як Тадасаї, Врікшасана і Тріконасана, допомагають знизити кров’яний тиск, заспокоїти нервову систему, зменшити викликають захворювання запалення і підвищити рівень холестерину ЛПВЩ. Йога допомагає впоратися зі стресом і тиском, автоматично запобігаючи кілька серцевих захворювань. В даний час її включають в багато програм кардіологічної реабілітації в корпораціях і школах в якості профілактичного заходу.

Підтримка схуднення
Йога, яку рекламують як фітнес-режим, який допомагає «спалювати жир, не викликаючи поту», часто є підходящим фітнес-режимом для людей, які шукають більш зосереджений і спокійний спосіб скинути зайві кілограми. Йога для схуднення працює ефективно, зменшуючи загальний стрес, який знижує рівень кортизолу. Це допомагає людині приймати більш правильні рішення щодо дієти і способу життя.

Перш ніж Ви почнете …

Є так багато різних видів йоги на вибір. Як дізнатися, який з них вам підходить? Виверт полягає в тому, щоб знати, чого ви прагнете досягти за допомогою практики йоги. Наприклад, якщо ви новачок, хатха-йога може стати відмінним способом почати свій шлях до практики. Асани в хатха-йоги зазвичай виконуються повільніше, ніж в інших стилях йоги. Коли ви знайдете практику, яка вам підходить, дотримуйтеся її. Зробіть це невід’ємною частиною свого життя і витягніть користь.

X