Меню

Фітнес є заняттям, яке може підійти всім, незалежно від віку, статі, а також рівня фіз підготовки. Фітнес часто використовують навіть просто для підтримки зовнішнього вигляду, відмінного настрою, життєвого тонусу.
Завдяки спортивним заняттям людина здатна не тільки підтримувати своє здоров’я, а також саморозвиватися. Також це хороша можливість одягнути на себе красивий, якісний спортивний одяг.
Спортивні виробники часто радують споживачів різними новинками і красивими моделями одягу.
Дуже часто говорять і пишуть, що одяг з натуральних тканин відмінно може підійти для занять спортом. У деякому роді, це можна прийняти за правду, адже натуральна тканина добре вбирає вологу, а також приємна для тіла. Але з іншого боку речі з натуральної тканини в спорті не можна назвати дуже практичними, так як вони швидко деформуються, погано переносять прання і втрачають привабливий зовнішній вигляд.
При створенні спортивного одягу часто використовують синтетичні матеріали (еластан, поліестер, і ін). Більшість брендів поєднують синтетичні і натуральні тканини, що надає речам більшої практичності і функціональності.

Що ж надіти на фітнес тренування?
• Відмінно підійдуть спортивні боді, футболки, майки, топи. Для занять на вулиці краще взяти собою ще вітровку. Для жінок обов’язковою умовою є форма одягу, яка тримає і підтягує груди.
• Шорти, штани або легінси, плавки для спорту. Дані речі відмінно пропускають вологу.


Правильний вибір розміру
Підібрати потрібний розмір досить непросто. Якщо Ви поставили собі за мету саме схуднення – це зробити особливо складно. Багато людей вибирають спортивні речі на розмір менше, для більшого стимулу схуднення, інші ж набувають навпаки на розмір більше, щоб приховати форми.
Це є неправильним вибором. Дуже тісні спортивні костюми сковують і можуть швидко рватися, а ось у великих розмірах можна просто заплутатися під час тренувань. Все це може привести до значних травм. Речі слід купувати за розміром.
Існує безліч різновидів фітнесу: йога, пілатес, аеробіка і ін. Для кожного виду тренувань є певні стандарти одягу.
Спочатку варто визначитися з видом фітнесу, яким Ви хотіли б зайнятися, а вже потім підбирати потрібний одяг.
Адже правильно вибрані спортивні речі дають можливість відчувати себе не тільки комфортно і зручно, але і більш впевнено!

X