Меню

Будучи введеною багато століть назад, йога зазнала значних змін. Але якщо хтось намагається порахувати існуючі форми йоги, минулі і справжні, що ж, скажімо так, це трохи складно. З роками йога еволюціонувала! Було представлено безліч форм, кожна з яких фокусується на певному аспекті (наприклад, що Бікрам-йога ідеально підходить для схуднення). Культура йоги розділена на безліч субкультур, кожна з яких відрізняється від іншої за формою та стилем. Так навіщо носити універсальний одяг?
Якщо форми йоги відрізняються один від одного, одяг теж повинен бути різним! (Це здоровий глузд!) Але ми дійсно не маємо про це уявлення. Ви, напевно, зустрічали мільйони статей про те, що вам слід надіти на заняття йогою.
Але, щоб розбити речі і допомогти вам отримати ясну картину, у статті розглядається різноманітний одяг, необхідний для різних форм йоги.

Бікрам Йога
Бікрам-йога практикується в опалювальному приміщенні, і головна мета – змусити вас спітніти. Тому надягання товстих бавовняних футболок і штанів на заняття тільки посилить ваш дискомфорт. Практикуючи цю конкретну форму йоги, ви повинні носити одяг, який буде тримати вас під контролем (але з дотриманням меж). Спортивний бюстгальтер і пара шортів з високим ступенем стиснення можуть бути кращим вибором. Це допоможе вам охолонути і тримати температуру тіла під контролем. Продовжуйте пити воду, щоб скористатися перевагами йоги і при цьому не зневоднюєтися.

Кундаліні Йога
Є деякі форми йоги, які припускають більше медитації і менше рухів. Навіть якщо є якісь рухи, вони не такі виснажливі. Для Кундаліні-йоги ви можете вибрати щось легке і зручне, наприклад вільну футболку і пару спортивних штанів. Це допоможе вам відчути себе звільненим, що дозволить вам повною мірою насолодитися перевагами йоги.

Хатха Йога
Не дотримуючись якоїсь певної послідовності, хатха-йога змішує різні асани разом. Таким чином, ви повинні бути готові до будь-якого типу рухів, від нахилів назад до поворотів і стійки на голові. Ці пози вимагають від вас гнучкості і еластичності (як вітання сонця). Таким чином, вам підійдуть майка і легінси. Ви можете вибрати суміш бавовни та поліестеру в якості основних матеріалів, які додадуть м’якості вашій шкірі, і вберуть піт.

Аштанга Йога
Аштанга-йога вимагає багато руху і вважається суворою практикою. Асани виконуються в певній послідовності. Спортивний бюстгальтер і пара капрі стануть ідеальним вибором одягу для аштанга-йоги. У деяких позах вам потрібно потіти, в той час як в деяких вам потрібно буде залишатися сухим. Згаданий одяг високої якості допоможе вам зберегти баланс, роблячи процес плавним.
Абсолютно очевидно, що різні форми йоги вимагають різних видів одягу (від цього залежить ваш комфорт). Вибирайте їх правильно, і ви відчуєте переваги у великих обсягах.

X