Меню

Давайте зробимо подорож по провулку ностальгії і згадаємо ті дні, коли ми бігали в шортах улюблених команд. День у день вони були нашими “співучасниками в злочині”. Ми і не підозрювали, що наш повсякденний одяг стане важливим елементом гардероба, коли ми виростемо.

Правильна екіпірування – важливий елемент у всіх видах спорту.

Незалежно від того, яким видом спорту ви займаєтеся, ви повинні бути впевнені, що носите правильий спортивний одяг, щоб максимально ефективно використовувати свої зусилля. Правильний одяг полегшить ваші рухи, зберігаючи при цьому комфорт.
Тренувальні шорти є важливою частиною рівняння. Щоб вирішити всі ваші дилеми, пов’язані з чоловічими спортивними шортами, ми склали список факторів, які необхідно враховувати, перш ніж ви відмовитеся від них наступного разу.

Шорти з поліестеру для постійних занять аеробікою
Якщо ви захоплюєтеся спортом, який передбачає важкий біг, шорти повинні бути якомога більш легкими. Більш довга модель може додати ваги і стати на заваді. Більш того, такі види спорту хочуть, щоб вам було сухо і комфортно. Ось тут вам на допомогу шорти з поліестеру. Вони не тільки легкі, але і відводять вологу.

Компресійні шорти для підвищеної розтяжності
Для занять спортом або повсякденній діяльності, що вимагає великої кількості рухів, таких як йога або Кроссфіт, завжди потрібно правильна розтяжка при виконанні присідань або будь-яких асан. Компресійні шорти прийдуть вам на допомогу в такій ситуації, особливо з-за гнучкості і легкості рухів, які вони забезпечують вашому тілу.

Шорти для бігу для кращого руху
Чи ходите ви на пробіжки щодня або просто для розваги, хороша пара чоловічих спортивних шорт може мати велике значення. Бігові шорти виготовлені з легкої бавовни, яка оптимізує функціональність і повітропроникність. 4- або 6-дюймові внутрішні шви забезпечують більшу свободу рухів і зменшують вагу ваших шорт, щоб ви могли отримати максимальну віддачу від повсякденної пробіжки.

X