Меню

Тренування може здатися серйозної рутиною. Однак якщо ви підберете одяг правильної форми і розміру, ви зможете домогтися успіху у будь-якому виді тренувань. Головне – шукати такі предмети одягу, які поєднуються як зі стилем, так і за функціональністю.

• У цьому сезоні в тренді сексуальний спортивний образ. Якщо ви хочете створити Суперстильний образ для тренування, все, що вам потрібно зробити, це вибрати сексуальний спортивний бюстгальтер з сітчастим акцентом і пару укорочених легінсів. Якщо ви не боїтеся трохи оголитися, цей наряд – кращий вибір для вас. Що стосується кольорів, не забудьте вибрати що-небудь яскравих кольорів, щоб створити ефектний наряд.
• У цьому сезоні в тренді також пастельні відтінки, тому, якщо ви хочете нейтральний, однотонний образ, обов’язково вибирайте наряди в рожевих, блакитних і навіть зелених відтінках. Що стосується взуття, обов’язково дотримуйтеся ефектного білого кольору, щоб завершити образ.
• Якщо вам подобається одягатися з видатним дизайном, краще, що ви можете вибрати, – це фактурна тканина. Ви навіть можете включити оксамитовий образ в стилі 90-х, вибравши такий одяг, в якому є гарні ретро-акценти. Вся справа в персоналізації вашого стилю, а не в копіюванні випадкових тенденцій.
• Законодавцям моди необхідно зробити крок вперед! Ви самі визначаєте дизайн і викрійки, які будуть виглядати стильно в спортивному залі. Ви можете просто вибрати образ в стилі бохо-шик, щоб створити наряд.

Відмінна тканина – відмінне тренування
Правильно підібрана тканина дійсно підкреслить ваше повсякденне тренування. Якою б зручною вона не здавалася, ніколи не вибирайте одяг з бавовни. Коли ви почнете потіти, бавовна вимотає вас, що може завдати шкоди вашому тренуванню, а також тілу. Отже, важливо, щоб ви носили такий одяг, який складається з штучно модифікованої тканини, такий як нейлон або навіть поліпропілен. Уникайте тканин, які не дихають, оскільки вони зроблять ваше тренування дуже незручним. Вибирайте такий тренувальний одяг з сітчастим акцентом, так як він зробить ваше тренування більш комфортним.

X