Меню

Легінси революціонізували уявлення жінок про штані для тренувань. Це ідеальний елемент для вашого тренування в тренажерному залі. Легінси з м’якої тканини і еластичного матеріалу набирають популярність на ринку. Найкраще в цьому одязі – це те, що його можуть використовувати чоловіки і жінки, через їх високий рівень комфорту.

Легінси з принтом
Легінси дуже популярні серед людей, що регулярно займаються йогою. Вони мають захоплюючі принти та візерунки, які ідеально підійдуть до вашого одягу для йоги і змусять вас сильно відрізнятися від інших. Спочатку вони можуть виглядати оманливо довгими, але вони змінюються в залежності від довжини ваших кінцівок, і все стає на свої місця, коли ви їх одягаєте.

Двосторонні легінси
Купіть собі пару двосторонніх футболок, які створюють відчуття, ніби у вас два дизайну одночасно. Найприємніше в цих легінсах – це те, що ви фактично заплатите за одні й отримаєте дві пари чудових забарвлень.

Безшовні легінси
Безшовні легінси мають надм’яку тканину, а рівень контрольованої компресії найкраще підходить для людей, яким не подобається, що їх одяг занадто щільно прилягає до шкіри. Ви можете знайти їх в яскравих кольорах, таких як бузковий, помаранчевий, фіолетовий і багатьох інших, які дадуть вам максимальний комфорт, а також подбають про стилі.

Тренувальні легінси з високою талією
Квіти на спортивному одязі вже давно є добре укоріненою тенденцією, і легінси випускаються в яскравих колірних відтінках, які додадуть вам неперевершений експериментальний вид, коли ви вийдете на тренування. Ви навіть можете носити їх на вулиці, поєднуючи з красивим укороченим топом або футболкою з дизайнерським принтом.

X