Меню

Чи знаєте ви, наскільки колір одягу впливає на ваш стиль, настрій і особистість?
Кольором багато потрібно зробити для визначення вашої особистості, будь то вечірки по вихідним або коли ви потієте в спортзалі. Провідні магазини одягу для тренувань роблять ставку на створення одягу самих різних відтінків, від металевої обробки до приглушених заспокійливих відтінків. Поєднання правильної колірної комбінації в спортивному костюмі може зробити ваш стиль близьким до ідеального, і сьогодні знаменитості і блогери заохочують безліч експериментів в цьому напрямку. Будь то звичайний чорно-білий або незвичайний, від синього і оранжевого до сріблястого і червоного, вам потрібно озирнутися, щоб отримати кращі поради по поєднанню кольорів. Ось кілька ідей, які допоможуть вам робити покупки відповідних і контрастно забарвлених нарядів.

Срібло і синій
Високооктанове срібло зі світлим або королівським синім кольором може оживити ваш спортивний образ до чогось дуже ексцентричного, але при цьому електричного. Сріблясті спортивні легінси з металевою обробкою можна поєднувати з синім пуловером або футболкою або навіть зі спортивним бюстгальтером, щоб отримати самий незвичайний варіант наряду.

Зелений і жовтий

Відтінки зеленого і жовтого поступаються місцем найбільш яскравому поєднанню кольорів. Замість того, щоб вибирати приглушену гірчицю і хакі або темно-зелені кольори, пора зробити вибір на користь дуже шикарного і популярного неону. Блокування кольору – це простий спосіб оновити ваш образ, а неоново-жовтий спортивний бюстгальтер можна поєднувати з темно-зеленими шортами, щоб ви могли не тільки ходити в спортзал, але і куди завгодно.

Темно-синій і іржавий

Виділяючи краще один одного, відтінки темно-синього і іржавого говорять про щось розумне і оригінальне. Ви можете додати темно-синю куртку до футболки кольору іржі або темно-сині штани для фітнесу до майки кольору іржі. Ці два кольори дуже популярні і допомагають привернути увагу де завгодно.

Сірий і малиновий

Зі звичних синьо-червоних або чорно-червоних візьміть в свої руки поєднання сірого і малинового нарядів. Особливий колірний акцент привносить нейтральний сірий колір, який створює великий контраст. Поєднуйте малинову куртку з сірим топом або спортивними штанами, щоб отримати самий чудовий вид в спортзалі.

Рожево-коричневий

Жіночний відтінок рожевого і чоловічий відтінок коричневого можуть плавно зливатися, створюючи дуже дивний вигляд в тренажерному залі. Доповніть стильну рожеву майку або бюстгальтер коричневими брюками або курткою, щоб надати сучасний вид спортивного силуету.

Таким чином, зберіть в своєму гардеробі більше кольорів, щоб мати більше варіантів спортивного одягу.

X