Меню

Спортивний стиль – це невід’ємна частина в житті. Спортивний костюм – виріб, який можна знайти в кожній шафі. Це без перебільшення одна з найпопулярніших деталей гардеробу. Сьогодні це цілком самодостатній наряд, який можна одягнути не тільки на пробіжку або в спорт зал.

Якісний костюм відрізняє ряд переваг:
1. Тканина – повинна бути приємною на дотик, м’якою, гладкою, але ніяк не жорсткою і колючою. Варто звернути увагу на склад (на бирці).
2. Всі шви повинні бути прошиті декілька разів, без зазорів. Якщо на стиках є зазори – при першому ж випробуванні ці стики розірвуться.
3. Підкладка з еластичного трикотажу.
4. У сучасній спортивному одязі фурнітура в основному використовується, як декор, але в будь-якому випадку її вигляд не повинен відштовхувати.
5. Кожна фірма задає певний принт або логотип на свій виріб, яке це повинно бути виконано рівно і симетрично. Всі елементи спортивного костюма повинні бути прошиті, клею ні в якому разі не повинно бути.
Спортивний костюм складається з двох виробів: кофта та штани. Зараз багато виробників ввели нові варіанти костюмів. З’явилося безліч костюмів під назвою “трійки”, топи з короткими шортами, прогулянкові
костюми та інші.

Спортивні костюми стали розділяти на певні групи:
• тренувальні;
• прогулянкові або домашні.
Костюми для тренувань використовують тільки в тренувальних цілях. Друга група костюмів найчастіше годиться на будь-який випадок, на кожен день.
Спортивна форма та спортивний стиль мають значну відмінність в крої і матеріалі.
Якщо Вам потрібен костюм для спортивних занять – це можуть бути тільки якісні тканини: синтетичний матеріал, змішаний (натуральна, штучна або синтетична нитка). Костюм повинен бути еластичним, тягнутися в різні сторони, добре тримати форму.

Якщо Ви хочете тренуватися на вулиці – відмінно підійде спортивний костюм з еластану або бавовни.
Коли Вам потрібен спортивний одяг для повсякденного носіння або для будинку, оптимальний і зручний склад тканини – 92% бавовни і 8% еластану. Такий костюм обов’язково повинен бути м’якими, а також приємним до тіла. Якщо він буде з натуральних матеріалів – це величезний плюс. Головне, щоб вам було комфортно і зручно.
Спортивний костюм підібраний правильно забезпечить повну свободу рухів, відчуття зручності і комфорту.
Слід пам’ятати, що купувати спортивний костюм краще у перевірених фірм, які піклуються про свою репутацію!

X