Меню

Фітнес і вправи розвиваються і змінюються, а спортивний одяг повинен не відставати від цього. Правда в тому, що правильно підібрана спортивний одяг дуже важлива для руху вашого тіла під час тренувань. Технічний дизайн топів допомагає впливати на рухи ваших м’язів під час конкретного тренування. Це може бути тренування CrossFit або інтервальні тренування високої інтенсивності. Функціональність спортивного одягу дозволяє вашим м’язам правильно навчатися повторюваним рухам, що знижує ризик травм.

Інші особливості спортивного одягу в порівнянні зі звичайною формою пов’язані з кровообігом. Правильна посадка одягу допомагає підтримувати приплив крові до працюючих м’язів. При поганій посадці це відбувається не дуже добре, а без належного кровотоку ви ризикуєте отримати м’язову втому і м’язові судоми. Спортивна форма призводить до посилення кровотоку, що, в свою чергу, знижує ймовірність м’язової втоми.

При спортивної посадці менше тканини, що утрудняє ваші рухи. Це може здатися дрібницею, але надлишок матеріалу може утруднити ваші рухи, що призведе до розчарування і навіть до розтягування м’язів. Коли ви намагаєтеся відрегулювати звичайний одяг під час вправи, це може привести до того, що ви опинитеся в положенні лежачи, в якому ви можете напружити або потягнути м’яз, намагаючись повернути одяг на місце.
Спортивні штани і спортивні шорти мають еластичний пояс, що допомагає краще тримати ногу під час тренування або розтяжки. Жіночі легінси також функціональні, оскільки вони «стійкі до присідань», що означає, що тканина не буде прозорою під час рухів. Така спортивний одяг також має зручні кишені на блискавці, в яких ви можете зберігати свій телефон або речі, не побоюючись що вони випадуть.

Поряд з цим, є також естетичні особливості, завдяки яким спортивний одяг краще виглядає на вас. Топи мають ширші плечі і звужений крій, що надає спортивний, стрункий вид. Цей крій також є функціональним і допоможе вам під час таких вправ, як підтягування.

X