Меню

Однією з найбільш популярних тенденцій останніх років сталв спортивний одяг. У наші дні по п’ятницях в офіс люди ходять в таких речах, як штани для бігу! Хоча це може шокувати тих з нас, у кого більш класичний смак, спортивний одяг як модний варіант зараз дуже популярний. Ви можете побачити це в офісі, в спортзалі і на вулиці. Однак, роблячи покупки, важливо знати відмінності при порівнянні джоггерів і спортивних штанів.

Якщо ви вибираєте між джоггерами або спортивними штанами, важливо звертати увагу на форму і функцію. Навіть якщо ви просто збираєтеся в магазин, вам потрібен зручний і чудовий образ. Знаючи різницю між спортивними штанами і джоггерами, ви зможете більш ефективно спланувати свій стиль.

У чому різниця між спортивними штанами і джоггерами?
Відповідаючи на питання, в чому різниця між спортивними штанами і джоггерами, найпростіша відповідь – стиль. Як правило, джоггер більш модні, а спортивні штани більш функціональні. Проте, давайте докладніше розглянемо, що відрізняє їх один від одного.

Джоггери – це спортивний одяг, який зазвичай надягають під час бігу. У джоггерів є такі особливості:
• Низ на гумці або з манжетами
• Передні кишені
• Звужений крій / крій, що облягає з розслабленими стегнами, які стають стрункішими по ногах.
• Повна довжина ноги
• Тканина: зазвичай суміш бавовни та поліестеру.

З іншого боку, спортивні штани зазвичай мають такі особливості:
• Талія на зав’язках
• Кльош або буткатний крій
• Повна або капрі довжина штанини
• Тканина: суміш бавовни та поліестеру
Ще одна важлива відмінність: спортивні штани зазвичай зроблені з більш товстого матеріалу, ніж джоггери. Спортивні штани призначені для стимулювання потовиділення, а джоггери призначені для охолодження ніг під час бігу.

На що звертати увагу при покупці джоггерів і спортивних штанів
Кращі спортивні штани – це 100% бавовна. Спортивні штани призначені для фізичних навантажень; вони створені, щоб вбирати піт і дихати. Однак різні стилі спортивних штанів мають різну товщину тканини. Можливо, вам захочеться придбати спеціальні спортивні штани, які підходять для планованої діяльності або одягу. Наприклад, темні і товсті спортивні штани з худі можуть бути ідеальними для бігу в парку восени. Крім того, для зустрічей з друзями підійдуть більш тонкі і світлі тони.

При покупці джоггерів
Досягнення в новітніх технологіях матеріалів дозволили дизайнерам створювати тканини і суміші, які ідеально вписуються в силует. це розширило асортимент стилів для бігунів .
Рекомендується вибрати джоггери, які структурують ваш силует і підкреслюють фігуру. Ось чому ви повинні перевіряти онлайн-огляди на тканину і якість. Погано зроблені джоггери можуть втратити форму після кількох прань.
З точки зору стилю, джоггери в тренді і підходять до всього. Те, що вони одночасно зручні і модні – великий плюс.

X