Меню

Домогтися гарної форми – важка робота, але, на щастя, все можливо.

Знайте, куди ви йдете
Немає сенсу ходити в спортзал, якщо ви не знаєте, навіщо ви це робите. Ви хочете схуднути або хочете набрати масу і наростити м’язи? Або, можливо, є певна частина вашого тіла, над якою ви хочете працювати?
Чого б ви не хотіли досягти, пошукайте план, який допоможе вам це зробити. Встановіть часові рамки, в яких ви хочете досягти своєї мети, і зосередьтеся на вправах і способі життя, що принесуть вам максимальний успіх. Просте регулярне відвідування тренажерного залу саме по собі є гідним досягненням. Однак, якщо ви хочете поліпшити свої результати, постановка конкретних цілей життєво важлива для успіху.

Стеж за своїм прогресом
Незалежно від того, хочете ви вести щоденник чи ні, важливо відстежувати ваш прогрес від сеансу до сеансу. Це означає перевищення кількості повторень з останнього тренування, біг далі або швидше, або більший підйом гантель. Очевидно, що якщо у вашому розпорядку є 10-15 вправ, книга значно спростить їх відстеження. Відстеження вашого прогресу також поліпшить мотивацію і дасть вам відчуття досягнення.

У спортзалі все не починається і не закінчується
Деякі люди ходять в спортзал, а потім думають, що у них є повна свобода робити все, що їм заманеться. Як би добре це не було, але все працює не так. Якщо ви хочете поліпшити свої результати тільки в тренажерному залі, це безперечно невірний спосіб мислення! Багато нічних вечірок і випивки можуть здатися забавою, але це завадить вам добитися максимальних результатів.
Недолік сну або порушення сну через вживання алкоголю скорочують час відновлення організму. Це також завадить вам правильно харчуватися. Ви повинні їсти правильну їжу, щоб підвищити свою продуктивність, коли ви в тренажерному залі. Продукти з високим вмістом білка – це хороший спосіб отримати достатньо енергії, не турбуючись про занадто велику вагу.

Виберіть відповідний наряд
Ваш одяг має значення при виконанні вправ! Для цього є безліч причин, включаючи як фізичні, так і психологічні переваги. Дійсно, правильний одяг може позитивно вплинути на наш психічний стан, підвищити впевненість в собі і підвищити продуктивність.

Неправильний одяг може заважати і викликати дискомфорт. Крім того, коли ми знаходимося в тренажерному залі, ми схильні більше потіти. Якщо матеріал не дуже вбирає – швидко стає незручно. Якщо нам незручно або якимось чином заважає наш одяг, то ми працюватимемо гірше.
Щоб отримати найкращі результати в тренажерному залі, потрібен час, зусилля і цілеспрямованість. Хороша робота в спортзалі повинна підкріплюватися за межами спортзалу великою кількістю сну, здоровим харчуванням і способом життя.

X