Меню

Спорт і мода завжди йшли нога в ногу і змінювалися відповідно до того, як змінювалося суспільство в цілому. Раніше спорт вважався розвагою для багатих людей. На даний же момент заняття спортом стали доступні для всіх. Спорт перетворився в змагання.
Але було помічено, що найчастіше спортсмени воліють одягатися невимушено і в повсякденному житті.

Модні тенденції спортивного одягу
Самі того не знаючи, Ви проводите більшу частину дня в спортивному одязі. Насправді поло і кросівки спочатку були зроблені для великого тенісу, а толстовки були виключно спортивним одягом, а зараз стали предметом моди. Толстовка з капюшоном завоювала ринок і відповідає всім вимогам, як моди, так і спорту.
Так в чому ж зв’язок?
Раніше чоловічий сегмент займав велику частку на світовому ринку. Однак тепер усе змінилося. Популярності набрала і жіночий спортивний одяг. З кожним роком спортивний одяг для жінок демонструє високий зріст.
Сьогодні жінки займаються спортом все частіше, не тільки професійно, а й для загального підтримання форм, а також фізичного здоров’я.
Спорт надихає і головних оглядачів модних тенденцій. Спортивний одяг стає повноправною частиною моди.
Мода завжди поклонялася красі в усіх проявах. А спорт проголосив велич сильної волі, швидкості і красивого тіла. З’єднуючись разом, ці два мистецтва народжують воістину чудові шедеври, створені людиною.
Але обов’язково варто пам’ятати, що одяг для спорту насамперед повинен бути комфортним, а за це відповідають тканина, крій і розмір.
Дуже важливо дивитися на те, як річ сидить на Вас, а не на цифри на ярлику. Вибираючи річ на розмір менше, Ви не будете себе почувати в ній досить затишно, вона може здавлювати і сковувати рухи, хоч спортивний одяг і робиться з еластичних тканин.
Сезон 2020-2021 спрямовані більше на унісекс. Багато з представлених спортивних костюмів, футболок та ін. Можуть носити і чоловіки, і жінки.
Чорний так і залишився основним спортивним кольором. Також актуальні контрастні кольорові вставки. У фурнітурі, обробці взуття, і вставках в одязі переважає металік.
Зараз дуже актуальним є поєднання об’ємного верху і обтягуючого низу.

X