Меню

В індустрії моди переважають спортивні товари та спортивний одяг. Всі, від супермоделей, авторитетів до знаменитостей, сприйняли цю тенденцію. Крім того, що це зручно, ми відчуваємо, що у нас є образ людини, яка веде здоровий спосіб життя.

З ростом популярності спортивного одягу ростуть і припущення. Також людям цікаво дізнатися її вплив на організм. Чи є ефект від спортивного одягу в цілому або вона дійсно покращує ваш режим тренувань?

мислення
«Чи впливає одяг, який ми носимо, на нашу поведінку і спосіб мислення?»
Згідно з дослідженнями, однозначну відповідь – так. Це призвело до появи терміну з двох досліджень під назвою «приховане пізнання», яке визначає психічні зміни, коли ми носимо певний тип одягу. Добровольці для цього дослідження були доставлені в лабораторію або з халатом, або без нього. Ті, хто носили лабораторні халати, показали значно кращі результати.
Коли ви одягаєтеся як спортсмен, вам цікавіше бути в формі. Це також дає вам більше настрою піти в спортзал. Це не ідеальна аналогія, але вона має сенс.
Коли ви почнете відчувати себе краще, ви зможете одягатися так, як відчуваєте. Одяг, який ви носите, відображає вашу внутрішню мотивацію, так що це петля зворотного зв’язку. Я відчуваю себе добре, тому буду носити речі, в яких я буду добре виглядати.
матеріал
Коли ви тренуєтеся, ви зазвичай обираєте активний одяг, тому що відчуваєте, що він допомагає вам під час тренування. Насправді це правда, від форми до матеріалу, він може допомогти вам протриматися довше і підтримати ваше тіло, щоб воно набуло ті рельєфи, які ви хочете.
нейлон
Спочатку нейлон використовувався для виготовлення жіночих панчіх, тому синтетична тканина дуже м’яка, як шовк. Він також стійкий до цвілі і швидко сохне. У той же час він залишається повітропроникним і відводить піт з вашої шкіри на поверхню тканини, щоб він міг випаровуватися. Це означає, що ви можете тренуватися довше, тому що вам комфортніше, так як ви відчуваєте менше поту на шкірі.
Він також може витримати навіть найважчі тренування і забезпечує відмінну розтяжку і відновлення. Це дозволяє вашим штанам рухатися разом з вами, а вашому тілу витримувати інтенсивні тренування, залишаючись гнучким і зручним.

спандекс
Спандекс, як відомо, найеластичніший з усіх. Завдяки здатності тканини розтягуватися на 600% від свого розміру, вона дозволяє вам здійснювати безмежні рухи і при цьому повертатися на місце. Крім того, він повітропроникний, відводить вологу і швидко сохне, тому він незамінний в облягаючому спортивному одязі.
З спандексом ви можете досягти максимального комфорту, що не натирає і не містить бактерій, що важливо для підтримки здоров’я під час тренувань.
поліестер
Поліестер можна знайти в більшості тканин для тренувань і навіть в повсякденному одязі. Ось чому він відмінно підходить для спортивного дозвілля. Він міцний, без зморшок, легкий і дихаючий. Це дозволяє вам тренуватися скільки душі завгодно, не відчуваючи себе обмеженим.
Він також відштовхує ультрафіолетові промені, тому це відмінний варіант для бігу і активного відпочинку, і він може ізолювати вас, навіть коли ви мокрий, тому це відмінний варіант для будь-яких активних планів, які у вас є.
Спортивний одяг обов’язковий для будь-якого гардероба, тому що він корисний як для розуму, так і для тіла. Це відмінний спосіб зробити своє тіло більш активним і в той же час чудово виглядати.

X