Меню

Спортивні кофти бувають різних стилів і дизайнів. Вони популярні серед чоловіків і жінок, їх також можуть носити діти. Багато чоловіків вибирають худі для комфорту і тепла в холодну погоду. Однак деякі стильні толстовки, пропонують різноманітні стилі, матеріали та особливості. Ось повне керівництво по покупці чоловічих спортивних кофт.

Кофти на блискавці

Чоловіки, які не хочуть псувати стильну зачіску або любителі універсальної одягу, вибирають худі на блискавки. Крім того, толстовки на блискавці можна носити поверх футболок з довгим рукавом. Вам буде тепло незалежно від того, чи є у вас футболка чи ні. Хоча багато з цих толстовок зроблені з міцних матеріалів, які можуть прослужити багато років, їх блискавка може зношуватися після багаторазового прання або сушіння.

Худі з капюшоном
Багато чоловіків вибирають худі з капюшоном без замка, щоб уникнути застібки-блискавки. Чоловіки, яким не подобається зовнішній вигляд блискавки, швидше за все, віддадуть перевагу толстовці-пуловеру.

Матеріал спортивних кофт
В останні роки худі робили з тих же матеріалів, що і толстовки. Суміші флісу і бавовни найбільш популярні серед чоловіків, які хочуть зігрітися. Сьогодні на ринку представлено кілька видів толстовок з сітчастою підкладкою, які популярні серед спортсменів-чоловіків. Більшість худі виготовлено з флісу, бавовни або сумішей.

Довгі рукава
У той час як найбільш поширений стиль худі включає довгі рукава, на ринку є інші варіанти з рукавами 3 чверті, короткими рукавами, короткими рукавами або без рукавів. Багато чоловіків вибирають довжину рукава в залежності від часу, в яке вони хочуть їх носити. Наприклад, влітку можна носити худі з коротким рукавом.

Резинки
Багато чоловічих худі мають стягують або еластичні стрічки на стегнах або зап’ястях. Ви повинні вивчити їх еластичність, перш ніж купувати.

Худі Дизайн
У той час як деякі чоловіки вибирають прості толстовки без принтів або малюнків, багато що продаються сьогодні худі мають унікальний графічний дизайн. Вони можуть зображати спортивні команди, музичні групи, красивий напис бренду і багато іншого. Ви завжди можете вибрати дизайн спортивної кофти в залежності від ваших уподобань.

X