ФIЛЬТР

LabellaMafia – бразильська компанія з виробництва фітнес-одягу і спортивного одягу для чоловіків і жінок. Засновниця компанії – фітнес-модель бікіні Еліс Матос – задумала створити унікальний бренд, що поєднує моду із спортивним одягом. Таким чином, він змінив всю фітнес-індустрію і задовольнив вимоги ряду клієнтів. Бренд керується девізом: «Фітнес всюди», і його пріоритетом є максимальне задоволення потреб клієнтів. У бренду LabellaMafia ви знайдете легінси, футболки, шорти, толстовки, купальники і навіть спортивне взуття.

Відмінний дизайн спортивного одягу створює додаткову мотивацію і спонукає до втілення своєї стильної мрії.

Labellamafia – це постійний пошук мотивації.

Дизайнери бренду Labellamafia створюють спортивний одяг для людей, які професійно займаються спортом або тільки почали відкривати фітнес для себе.

LabellaMafia – це більше, ніж бренд. Це спосіб життя. Він поєднує здоров’я, гарне самопочуття і стиль, щоб надихати спортом.
Ми всі живемо зайнятим життям, але це не заважає нам знаходити час для тренувань і піклуватися про своє здоров’я, завжди прагнучи досягти кращих версій себе у всьому, що ми робимо. Цей образ мислення надихає на досягнення нових цілей.

Основними перевагами є: – яскраві, стильні забарвлення, які ефектно підкреслять вигини тіла; – компресійні матеріали, що забезпечують щільне обтягування і повний захист м’язів; – відмінну посадку і гарантований функціонал, завдяки яким спортсмен буде відчувати додатковий заряд на тренуванні.

LabellaMafia – це бренд, створений для рішучих жінок, які день у день прагнуть побудувати свою власну історію. Сучасні, глобалізовані і сильні – наші клієнти отримують задоволення від фізичних навантажень і регулярно тренуються, щоб знайти тіло своєї мрії. Їх амбіції виходять за рамки естетики, вони прагнуть залишити свій слід як в особистому, так і в професійному плані.

Унікальний і функціональний спортивний одяг з додаванням бразильського тепла спеціально для вас!
LabellaMafia – це стиль життя, який проявляється у всіх її барвистих кольорах і стильному дизайні. Головна запорука здоров’я – активний спосіб життя. Знайдіть час, щоб подбати про своє здоров’я, впустіть спорт в своє життя і живіть яскраво!

Тепер ваша черга, поділіться вашим способом життя і надихати інших!

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.